dewalt_dwe7485rs_qs
DEWALT DWE7485RS-QS tafelzaag 210 mm 1850 W + verrijdbaar onderstel DE7400-XJ
 666,88 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
set
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Leveringsomvang
  • Tafelzaag DW7485
  • DE7400 onderstel
  • Parallelaanslag
  • Verstekaanslag
  • Duwhout
  • 2 zaagbladsleutels
  • 24T zaagblad (reeds gemonteerd)
  • Geleverd in kartonnen doos
Productomschrijving
  • De stalen rolkooi beschermt de zaag tegen ruwe behandeling en omstandigheden op de bouwplek
  • Het spuitgietaluminium tafelblad garandeert precieze resultaten
  • Railsysteem biedt 622mm langszaagcapaciteit in een draagbaar ontwerp voor het op maat snijden van grote plaatmaterialen.
  • 1850 Watt motor voor hoge prestaties in alle applicaties
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 1850 W
  • Constante toerentalregeling: Nee
  • Diameter (zaagblad): 210 mm
  • Meegeleverde uitbreidingen: Tafelverbreding
  • Max. zaagcapaciteit (links): 318 mm
  • Max. zaagcapaciteit (rechts): 622 mm
  • Verstelling (parallelgeleider): Tandheugelsysteem met draaiknop
  • Aantal sleutels (zaagbladwissel): 2
  • Met spindelblokkering: Nee
  • Verstelbaar spouwmes: Nee
  • Regelbaar toerental: Nee
  • Gewicht: 22 kg
  • Motorrem: Ja
  • Max. onbelast toerental: 5800 rpm
  • Aanloopstroombegrenzing: Nee
  • Max. zaagdiepte bij 90°: 65 mm
  • Max. zaagdiepte bij 45°: 45 mm
  • Max. zaagdiepte: 65 mm
  • Met onderstel: Ja
  • Spanning: 230 V
  • Positie stofafzuiging: Onder het zaagblad
  • Trekfunctie: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
Vermogen
1850 W
Constante toerentalregeling
Nee
Diameter (zaagblad)
210 mm
Meegeleverde uitbreidingen
Tafelverbreding
Max. zaagcapaciteit (links)
318 mm
Max. zaagcapaciteit (rechts)
622 mm
Verstelling (parallelgeleider)
Tandheugelsysteem met draaiknop
Aantal sleutels (zaagbladwissel)
2
Met spindelblokkering
Nee
Verstelbaar spouwmes
Regelbaar toerental
Gewicht
22 kg
Motorrem
Ja
Max. onbelast toerental
5800 rpm
Aanloopstroombegrenzing
Max. zaagdiepte bij 90°
65 mm
Max. zaagdiepte bij 45°
45 mm
Max. zaagdiepte
65 mm
Met onderstel
Ja
Spanning
230 V
Positie stofafzuiging
Onder het zaagblad
Trekfunctie
Lengte
605,0 mm
Blad diameter
210,0 mm
Asgat zaagblad
30,0 mm
Max. zaagdiepte 45°
45,0 mm
Max. zaagdiepte 90°
65,0 mm
Hoogte
330,0 mm
Max. tafelzaag capaciteit (rechts)
622,0 mm
Afgegeven vermogen
1850,0 W
Afmeting van de tafel
485 x 485 mm
Diepte
605,0 mm
Voeding
Gesnoerd
Gewicht
22,0 kg
Onbelast toerental
5800,0 tpm
Max. tafelzaag capaciteit (links)
318,0 mm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Accessoires
Toon meer accessoires (7)
Perfecte combinatie
Reviews over DEWALT DWE7485RS-QS tafelzaag 210 mm 1850 W + verrijdbaar onderstel DE7400-XJ